Кешбек-сервіс - Найбільш зручний і чесний сайт, на даний момент.

Поздравляем! Ваш новый форум создан.
Самое время войти на Ваш форум под зарегистрированным именем и затем войти в "административный раздел" (ссылка внизу), чтобы настроить форум по своему вкусу.
Ответить
Cashback
Администратор

Кешбек-сервіс - Найбільш зручний і чесний сайт, на даний момент.

Сообщение Cashback » 05 июл 2017, 14:07

https://letyshops.ru це далеко не перший мій досвід, використання подібних сайтів. Вперше про подібну схему взаємодії покупця і продавця, я дізналася ще кілька років тому. Я не буду називати імена тих сайтів, з якими я зіткнулася, про них окремо я напишу пізніше. Але скажу одне, ні з одного, ні з іншого сайту я не отримала назад ні копійки.
Ну а Лети Шопс, я знайшла в інтернеті випадково кілька місяців тому. Полазити по сайту, почитала що пропоную і зрозумів, що потрібно спробувати. Хочу сказати відразу, що б потім не виникала одного і того ж питання. Дана схема працює, дуже просто, що в свою чергу досить наочно ще розписано на сайті.
Изображение
Всіх цікавить питання, чому нам платять за це гроші? Відповідь проста! Як і сам сайт Отзовік, ЛетіШопс є звичайним посередником, між покупців і продавцем (працівником і роботодавцем). Є попит, є пропозиція! Принцип, як якщо б ви купували картоплю не в магазині, а з рук у сусіда, але при цьому він робила вам знижку, за те що завдяки вам, йому не доводиться, платити за рекламу, за торгову точку і інші непотрібні атрибути. Так і тут, магазини ті ж самі, але ви користуєтеся звичними магазинами, просто тому що вони партнери ЛетіШопс, а не тому, що ви побачили багатомільйонну рекламу на сайті або телебачення і після цього прийшли в компанію. Пам'ятаєте? Будь-яка банерна реклама в інтернеті, працює так само, тільки гроші за неї отримуєте не ви, а творці сайтів, на яких ви знайшли цю рекламу. За ваші кліки отримують інші. А тут про щастя! зробили клік, замовили потрібний товар, і за це вам повернули частину грошей з цієї реклами за покупку.
Изображение
Тепер коли ми розібралися з питанням, "За що, нам платять гроші?" З'являється ще одне питання.
Як це працює? А працює це дуже просто! Ви реєструєтеся на сайті https://letyshops.ru . Далі вибираєте собі потрібний магазин, і робите перехід з сайту ЛетіШопс на потрібний вам магазин. Ну а після здійснення замовлення, вам надходить повідомлення від ЛетіШопс про те що вами буде отримано кешбек, після того, як ви викупите своє замовлення. Хочу відразу зазначити, що на кожному подібному сайті є свої правила, при порушення яких, ви можете втратити або не одержати свій кешбек. Тому, перед початком використання сайту, щоб ознайомитись з, що б потім не було образ і докорів.
Що потрібно враховувати відразу, як ви стаєте, клієнтом ЛетіШопс та інших подібних сайтів.
Изображение
Коли ви, тільки реєструєтеся, то на ЛетіШопс, дається преміальний статус (на 30 днів), що дає вам додаткове нарахування кешбек. Але не поспішайте одразу робити замовлення, спочатку переконайтеся, що ви все зробили правильно, що ваш обліковий запис і всі знижки враховані і працюють (Активні), а вже потім починайте робити замовлення і головне перевіряйте в своєму особистому кабінеті, дані. Я наприклад, якщо протягом декількох днів не отримую повідомлення, від ЛетіШопс, про свою покупку, як правило зв'язуюся з ними. І якщо мені не підтверджують дані про те, що моє замовлення пройшов, то просто анулюю його і роблю новий. Не зовсім зручно, але що робити, будь-яка система дає збій.
Изображение
Що потрібно пам'ятати !? Крім кешбек, сайт ще пропонує промокодом, як правило досить вигідні. Ці коди можна використовувати прямо з сайту, придивіться в нижньому правому куті скриншота, є іконка третя в списку. Клікаєте туди в своєму кабінеті і вибираєте потрібний вам код. Ну а якщо ви використовуєте, коди з інших сайтів, то будьте готові, що ваш кешбек, може стати мінімальним. І це зазначено в правилах сайту.
Изображение
Взагалі сам кабінет у сайту, досить простий, ви можете бачити, свої коди, свої грошові руху в загальному будь-які пересування.
Изображение
Засоби виводяться швидко, мої перші гроші, прийшли через два дні. Правда з першого разу я не змогла їх вивести, тому що моя банківська карта, дала збій (була неактивна), довелося виводити на карту подруги. Але все пройшло успішно. Виводити можна на карту, телефон та інші платіжні системи.
Було звичайно у мене кілька неприємних моментів, коли мені не на числився кешбек, але в принципі, все пояснили дуже логічно. А в цілому довести свою правоту, дуже не складно, робите скріни, направляєте в тих підтримку, і вам приходить відповідь протягом одного-двох днів, а були випадку і протягом дня.
Изображение
Звичайно на сайт не все ідеально, хитрі схеми є. Наприклад вводите Лети -код (на доп кеш в 30-40%), і думаєте ось вона халява прийшла, але немає. За фактом особливих змін немає, як був кеш наприклад подвійний так і залишився. Але я не сильно переживаю, стежу за акціями, з'являється, подвійний-потрійний кеш, на улюблених сайтах, роблю замовлення, ну а якщо ні, то і з покупкою можна почекати. Дуже цікаві пропозиції трапляються по тур фірмам. Так що не поспішайте робити замовлення, а спочатку перевірте, чи є ваш улюблений магазин, в партнерах у ЛетіШоп і тоді ви можете, отримувати, досить пристойні бонуси, за свої неминучі і необхідні для вам покупки. Я рекомендую даний сайт для використання. У своєму кабінеті на улюблені магазини, можна робити закладки, що б наступного разу не шукати магазини.
Офіційний сайт: https://letyshops.ru
Спасибі, що дочитали статтю до-кінця!
Пишіть свої відгуки.
Изображение

********************************************************************************************************************************************
Найкращий сервіс по поверненню грошей від покупок, реальний висновок грошових коштів!

Повернення грошей з покупок, регулярні акції, зручний сайт. Користуюся - задоволена!

Найкращий сервіс по поверненню грошей від покупок, реальний висновок грошових коштів! Сервіс, в якому дійсно можна заощадити!

ВИВЕЛА ЗА 2016 РІК ПОНАД 100 ТИСЯЧ. ЗНАЮ РОБОЧИЙ LETY-КОД. ДІЛЮСЯ СЕКРЕТАМИ УСПІХУ.

Відмінний сервіс для отримання вигоди від покупок в інтернеті!

Letyshops - відгуки про Кешбек-сервісі!

Як економити на покупках в інтернеті? Як вивести гроші з 1 рубля? Як отримати кешбек замовляючи з телефону? Як його збільшити? Відповіді на всі питання знайдете в моєму відкликання на сервіс кешбек LetyShops.О всі секрети сайту ЛетіШопс. Вивела більше 90 000 рублів.

LetyShops Кешбек сервіс / Летішопс інструкція

Відгук: Letyshops - кешбек-сервіс - випробувано на собі - працює! Рекомендую!

Ответить